Kierowca transport towarowy na duże odległości

Twój zakres obowiązków:

· trasy krótko i dalekobieżne na terenie Niemiec,

· dbałość o powierzony samochód i sprzęt,

· zachowanie czystości i porządku w kabinie ciężarówki,

· kontrola dokumentów przewozowych,

· zabezpieczenie oraz kontrola towaru,

· w zależności od zlecenia możliwy załadunek lub rozładunek przy pomocy “paleciaka”

Oferujemy:

· pracę dzienną

· przestrzeganie czasu pracy kierowcy,

· system nawigacyjny TomTom

· pracę w obsadzie jednoosobowej,

· atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie,

· elastyczny czas pracy w trzech systemach: 2/1, 3/1 lub 4/1,

· nowoczesny oraz zadbany tabor ciężarówek Mercedes-Benz oraz DAF

· coroczne podwyżki za staż pracy,

· Umowę o pracę bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą,

· wynagrodzenie stałe + diety + ryczalt za nocleg w kabine + premia inflacyjna,

· bon paliwowy o wartości 50€,

· terminowość wypłaty wynagrodzenia w całości na konto,

· pomoc w uzyskaniu świadczenia Kindergeld,

· kontakt z dyspoyzcja w języku polskim,

· możliwość pobierania zaliczek

· wsparcie przez cały okres zatrudnienia

· system poleceń pracowniczych – 600€ za polecenie nowego kierowcy!

Oczekujemy:

· prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95,

· ważnej karty kierowcy,

· ważnego świadectwa kwalifikacji,

· doświadczenia w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepą min. pół roku

Mile widziane:

· znajomość topografii Niemiec

· znajomość języka niemieckiego

Zainteresowanych prosze o kontakt: Anna Gatz, tel. +4959217120749

Zainteresowanych prosze o kontakt: Daniel Ulman, tel. +4959217120713

Adres siedziby Firmy : Otto-Hahn-Strasse 24, 48529 Nordhorn (Niemcy)